Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice
Základní škola a Mateřská školaVrchotovy Janovice

O školní družině

Vítejte na stránkách naší družiny, na kterých naleznete všechny potřebné informace. Naším cílem je umožnit dětem odpočinek, zábavu, ale i výchovu a vzdělávání mimo vyučování. Především si přejeme, aby nám spolu bylo dobře a děti se do družiny těšily. Usilujeme, aby děti v naší družině trávily čas aktivně, ale zároveň měly po vyučování prostor na odpočinek a relaxaci. S dětmi pravidelně kreslíme, malujeme, vyrábíme. Pokud nám to počasí dovolí, jsme s dětmi co nejvíce venku.

Budeme rády, když si prohlédnete i fotografie z akcí, které u nás již proběhly, nebo obrázky našeho tvoření. Fotky naleznete v sekci Školní družina – fotogalerie.

Kapacita školní družiny je 56 žáků.

Provoz ŠD

6:40 – 7:25                     příchody dětí, volná hra, spontánní činnost

7:25                                 odchod dětí do tříd

11:20 – 12:15                 příchod dětí do školní družiny / podle ukončení vyučování

11:30 – 13:30                 polední klid, odpočinková a rekreační činnost, zájmové činnosti

13:30 – 14:40                 vycházky, pobyt venku

14:45 – 15:00                  hygiena, svačina

15:00 – 16:10/16:15       individuální činnost, volná hra dle výběru dětí, spontánní činnost,                                                    úklid oddělení

Provoz ŠD končí:   pondělí, středa - 16:15

úterý, čtvrtek, pátek - 16:10

Telefonní číslo ŠD : 736 472 798  (v době vycházky zůstává telefon ve škole)

Personální oddělení

1. oddělení – Daniela Donátová – vychovatelka

2. oddělení – Lenka Zbíralová – vychovatelka

Obě vychovatelky jsou kvalifikované k práci ve školní družině.